poniedziałek, 27 października 2014

WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ NA GALE MTV !

Niesamowite wydarzenie, w którym bardzo chciałabym wziąć udział. Spełniłabym sie i jako natretny fotograf otaczającej mnie gwiazdorskiej rzeczywistosci, a także jako stylistyczna nowośc z Polski w której jest coraz bardziej kolorowo i pomysłowo.
Jeśli chodzi o odpowiedz konkursową o najlepszą kreację na EMA , to tak naprawde cieżko wybrać jedną. Mi ostatnio najbardziej przypadła do gustu ta :

Niezwykle kobieca, seksowna Rita Ora. Mocny charakter-mocny kolor. A przy tym bajkowe spełnienie marzeń o księżniczce! Mnie w tej sukni pociąga to, iż czekałam na moment aż Rita spektakularnie ściągnie te metry tiulu spódnicy, a oczom fotoreporterów ukaże się seksowny kombinezon w całości z koronki takiej jak góra sukni . Jak dla mnie duże pole dla wyobraźni  :)
A najprościej czemu akurat ten strój?
Bo z chęcią założyłabym taką suknie, i jak bajkowy kopciuszek wbiegła na gale MTV w Glasgow! Zakładając do tego kosmiczny płaszcz i szpilki widoczne na zdjęciu.

 Jedno jest pewne uśmiech nie schodziłby mi z twarzy chyba przez miesiąc jak nie dłużej :)
p.s tylko jak z tym uśmiechem spać ?? :)

Konkurs organizuje PLEJADA. Fajny portal z którego możemy dowiedzieć się ciekawostek o show biznesie w rzetelnej formie.


1 komentarz: